Balogh László
Balogh László
Rieder Martin
Rieder Martin
Szénási Mihály
Szénási Mihály
Csajághy Csaba
Csajághy Csaba
Szerencse Mónika
Szerencse Mónika
Nagy Adrienn
Nagy Adrienn
Beck Szabolcs
Beck Szabolcs
Szénási János
Szénási János
Ipó Jázmin
Ipó Jázmin
Kolecz Máté
Kolecz Máté
Bodnár Patrik
Bodnár Patrik
Deák Zoltán
Deák Zoltán
Aradi László
Aradi László
Csík Annamária
Csík Annamária
Bodor Bettina
Bodor Bettina
Füvesi-Lázár Hunor
Füvesi-Lázár Hunor
Bakonyi Botond
Bakonyi Botond
Belán Zsuzsanna
Belán Zsuzsanna
Bodor László
Bodor László
Szabó Marcell
Szabó Marcell
Szerencse Mónika
Szerencse Mónika
Lencse Sándor
Lencse Sándor
Mislai Bence
Mislai Bence
Kardos Attila
Kardos Attila
Balázs Bálint
Balázs Bálint
Bogdán Roland
Bogdán Roland
Palkó Emese
Palkó Emese
Farkas Nándor
Farkas Nándor
Majer Balázs
Majer Balázs
Szabó Daniella
Szabó Daniella
Beck István
Beck István
Palkó Bence
Palkó Bence
Járinka Dániel
Járinka Dániel
Mislai Máté
Mislai Máté
Gyurmánczi Milán
Gyurmánczi Milán
Nagy Levente
Nagy Levente
Bakonyi Dániel
Bakonyi Dániel
Ferenczi Benjamin
Ferenczi Benjamin
Katona Géza
Katona Géza
Joós Bianka
Joós Bianka
Czug Bence
Czug Bence
Zóni Dániel
Zóni Dániel
Joós Antal
Joós Antal
Máger Botond
Máger Botond
Fekete Laura
Fekete Laura
Fekete Gábor
Fekete Gábor
Stern Dominik
Stern Dominik
Koller András
Koller András
Kósa Dániel
Kósa Dániel
Árvai Márk
Árvai Márk
Ungi Lajos
Ungi Lajos
Takács János
Takács János
Ocskó Dániel
Ocskó Dániel
Turák Pál
Turák Pál
Gaudi Kevin
Gaudi Kevin
Sztancs Csaba
Sztancs Csaba
Varsányi Bence
Varsányi Bence
Kiss Roland
Kiss Roland
Fekete Benjamin
Fekete Benjamin
Tebele Marcell
Tebele Marcell
Marton Márk
Marton Márk
Wendler Mónika
Wendler Mónika
Majer Ferenc
Majer Ferenc
Kiss Norbert
Kiss Norbert
Ferge Bálint
Ferge Bálint
Réczi Bianka
Réczi Bianka
Ungi Lajos
Ungi Lajos
Wendler Zsuzsanna
Wendler Zsuzsanna
Kolecz János
Kolecz János
Csom Ruben
Csom Ruben
Turák Merse
Turák Merse
Gyürky Tibor
Gyürky Tibor
Üveges Csaba
Üveges Csaba
Szabó Bence
Szabó Bence
Harsányi Roland
Harsányi Roland
Hornyák Lajos
Hornyák Lajos
Jónás Patrik
Jónás Patrik
Csánó Zsófia
Csánó Zsófia
Üzenőfal
  • arvai : Köszönjük szépen!
  • boka120 : A 2016. január 30-i mezőfalvi verseny képei az általam küldött linkeken! «link»
  • arvai : A strandbirkózás eredményei már szombat este fent voltak :)

  • Ha zenetet szeretnk kldeni lpj be!

    Home Hírek Hírek Mikulás kupa és Ovi gála

    Mikulás kupa és Ovi gála

    Centrum Mikulás Kupa és Ovi Gála
    Tatabánya - 2016.12.06.

    Eredmények:

    18 kg
    1. Joós Antal TSC
    2. Juhász Hunor Tatai AC
    3. Kovács Áron Tatai AC
    4. Kovács Milán Tatai AC
    20 kg
    1. Banai Erik TSC
    2. Banai Zoé TSC
    3. Bodor Bettina TSC
    4. Hartenstein Réka Szárliget
    22 kg
    1. Szeiler Fanny Tatai AC
    2. Csernus Krisztián Tatai AC
    3. Bogdán Patrik TSC
    4. Szalay Zsombor Tatai AC
    24 kg
    1. Bakonyi Dániel TSC
    2. Bakonyi Botond TSC
    3. Srágli Kristőf Tatai AC
    4. Pipó Dániel Szárliget
    5. Pipó András Szárliget
    26 kg
    1. Vátzi Armand TSC
    2. Biacsi Brúnó TSC
    3. Megyeri Áron Tatai AC
    4. Radomir Dániel Tatai AC
    30 kg
    1. Joós Bianka TSC
    2. Szabó Liliána Szárliget
    3. Lázár Csenge TSC
    4. Fekete Benjamin TSC
    31 kg
    1. Fábián Máté TSC
    2. Bugyi Balázs Tatai AC
    3. Könyves Lilla Tatai AC
    4. Karácsony Gergely Szárliget
    5. Kész Medox Szárliget
    33 kg
    1. Zóni Dániel TSC
    2. Beck István TSC
    35 kg
    1. Gyurmánczi Milán TSC
    2. Fekete Laura TSC
    3. Záboji Ádám TSC
    4. Varga Zsuzsa Szárliget
    41 kg
    1. Ganyecz Enikő Szárliget
    2. Csata Martina Szárliget
    42 kg
    1. Nagy Zsófia Szárliget
    2. Pető Dominik Tatai AC
    3. Sima János Szárliget
    4. Papp Zsolt Szárliget
    43 kg
    1. Fargas Nándor TSC
    2. Palásti Krisztofer Tatai AC
    46 kg
    1. Benczik Balázs Szárliget
    2. Járóka Gábor Szárliget
    3. Hartenstein Dávid Szárliget
    4. Tóth Imre Szárliget
    47 kg
    1. Monos Dániel Szárliget
    2. Bodor László TSC
    3. Rába Patrik Tatai AC
    48 kg
    1. Turák Zsombor TSC
    2. Galambos Krisztián Tatai AC
    3. Császár Ferenc TSC
    49 kg
    1. Madaras Krisztián TSC
    2. Berkes Attila Tatai AC
    3. Beck Szabolcs TSC
    4. Turák Merse TSC
    55 kg
    1. Hegyesi Hajnalka Tatai AC
    2. Prazsák Zsanett Szárliget
    3. Szeő Kata Tatai AC
     
    Támogatóink:
    Köszönet érte!
    birkozas-tatabanya.eu PageRank pagerank