Csom Ruben
Csom Ruben
Belán Zsuzsanna
Belán Zsuzsanna
Kolecz Máté
Kolecz Máté
Aradi László
Aradi László
Gyurmánczi Milán
Gyurmánczi Milán
Palkó Emese
Palkó Emese
Szerencse Mónika
Szerencse Mónika
Kósa Dániel
Kósa Dániel
Szabó Daniella
Szabó Daniella
Varsányi Bence
Varsányi Bence
Szénási Mihály
Szénási Mihály
Joós Antal
Joós Antal
Beck István
Beck István
Joós Bianka
Joós Bianka
Majer Ferenc
Majer Ferenc
Kardos Attila
Kardos Attila
Bodor László
Bodor László
Szabó Marcell
Szabó Marcell
Nagy Adrienn
Nagy Adrienn
Takács János
Takács János
Deák Zoltán
Deák Zoltán
Sztancs Csaba
Sztancs Csaba
Nagy Levente
Nagy Levente
Csík Annamária
Csík Annamária
Mislai Bence
Mislai Bence
Balogh László
Balogh László
Füvesi-Lázár Hunor
Füvesi-Lázár Hunor
Fekete Laura
Fekete Laura
Máger Botond
Máger Botond
Réczi Bianka
Réczi Bianka
Wendler Mónika
Wendler Mónika
Bakonyi Dániel
Bakonyi Dániel
Ocskó Dániel
Ocskó Dániel
Ipó Jázmin
Ipó Jázmin
Gaudi Kevin
Gaudi Kevin
Ungi Lajos
Ungi Lajos
Koller András
Koller András
Árvai Márk
Árvai Márk
Wendler Zsuzsanna
Wendler Zsuzsanna
Csánó Zsófia
Csánó Zsófia
Marton Márk
Marton Márk
Jónás Patrik
Jónás Patrik
Hornyák Lajos
Hornyák Lajos
Turák Merse
Turák Merse
Szerencse Mónika
Szerencse Mónika
Rieder Martin
Rieder Martin
Járinka Dániel
Járinka Dániel
Ferenczi Benjamin
Ferenczi Benjamin
Bodor Bettina
Bodor Bettina
Csajághy Csaba
Csajághy Csaba
Balázs Bálint
Balázs Bálint
Zóni Dániel
Zóni Dániel
Fekete Benjamin
Fekete Benjamin
Stern Dominik
Stern Dominik
Gyürky Tibor
Gyürky Tibor
Ungi Lajos
Ungi Lajos
Czug Bence
Czug Bence
Bodnár Patrik
Bodnár Patrik
Tebele Marcell
Tebele Marcell
Üveges Csaba
Üveges Csaba
Kiss Norbert
Kiss Norbert
Farkas Nándor
Farkas Nándor
Katona Géza
Katona Géza
Kolecz János
Kolecz János
Kiss Roland
Kiss Roland
Bogdán Roland
Bogdán Roland
Majer Balázs
Majer Balázs
Ferge Bálint
Ferge Bálint
Palkó Bence
Palkó Bence
Szénási János
Szénási János
Bakonyi Botond
Bakonyi Botond
Beck Szabolcs
Beck Szabolcs
Harsányi Roland
Harsányi Roland
Mislai Máté
Mislai Máté
Lencse Sándor
Lencse Sándor
Szabó Bence
Szabó Bence
Turák Pál
Turák Pál
Fekete Gábor
Fekete Gábor
Üzenőfal
  • arvai : Köszönjük szépen!
  • boka120 : A 2016. január 30-i mezőfalvi verseny képei az általam küldött linkeken! «link»
  • arvai : A strandbirkózás eredményei már szombat este fent voltak :)

  • Ha zenetet szeretnk kldeni lpj be!

    Home Hírek Hírek NB II. csapatbajnokság hármas döntő

    NB II. csapatbajnokság hármas döntő

    NB II. Csapatbajnokság hármas döntő
    Tatabánya - 2016.11.22

    Odavágók | 2016.11.22. Tatabánya, Földi Imre Sportcsarnok

    Tatabányai SC - Újpesti TE

    20-17

    Csepeli BC II. - TSC

    33-5

    Csepeli BC II. - UTE

    30-8


    Visszavágók | 2016.11.22. Tatabánya, Földi Imre Sportcsarnok

    UTE - TSC

    22-13

    Csepeli BC II. - TSC

    33-5

    Csepeli BC II. - UTE

    30-7

    Az NB-II. 3. helyezett csapat tagjai voltak : Járinka Dániel, Üveges Csaba, Árvai Márk, Koller András, Kolecz János, Bozori Imre, Bogdán Roland, Kósa Dániel, Ungi Lajos, Czug Bence, Sztancs Csaba, Balogh László, Fekete Gábor, Turák Pál, Farkas Gábor, Kismóni Móric (vendég játékos),  Vitek Dáriusz (vendégjátékos) Gyöngy Máté (vendégjátékos)

    Edzők :  Katona Géza és Takács János

    Módosítás: (2017. január 07. szombat, 23:38)

     
    Támogatóink:
    Köszönet érte!
    birkozas-tatabanya.eu PageRank pagerank