Varsányi Bence
Varsányi Bence
Szénási János
Szénási János
Csajághy Csaba
Csajághy Csaba
Füvesi-Lázár Hunor
Füvesi-Lázár Hunor
Mislai Máté
Mislai Máté
Üveges Csaba
Üveges Csaba
Kósa Dániel
Kósa Dániel
Sztancs Csaba
Sztancs Csaba
Stern Dominik
Stern Dominik
Balázs Bálint
Balázs Bálint
Bakonyi Botond
Bakonyi Botond
Gaudi Kevin
Gaudi Kevin
Fekete Gábor
Fekete Gábor
Kiss Roland
Kiss Roland
Czug Bence
Czug Bence
Joós Antal
Joós Antal
Majer Ferenc
Majer Ferenc
Gyurmánczi Milán
Gyurmánczi Milán
Zóni Dániel
Zóni Dániel
Ungi Lajos
Ungi Lajos
Máger Botond
Máger Botond
Ocskó Dániel
Ocskó Dániel
Kolecz János
Kolecz János
Fekete Laura
Fekete Laura
Bodnár Patrik
Bodnár Patrik
Takács János
Takács János
Szabó Bence
Szabó Bence
Fekete Benjamin
Fekete Benjamin
Joós Bianka
Joós Bianka
Szabó Daniella
Szabó Daniella
Belán Zsuzsanna
Belán Zsuzsanna
Csánó Zsófia
Csánó Zsófia
Szerencse Mónika
Szerencse Mónika
Balogh László
Balogh László
Kiss Norbert
Kiss Norbert
Réczi Bianka
Réczi Bianka
Kolecz Máté
Kolecz Máté
Tebele Marcell
Tebele Marcell
Ferge Bálint
Ferge Bálint
Ipó Jázmin
Ipó Jázmin
Árvai Márk
Árvai Márk
Turák Pál
Turák Pál
Koller András
Koller András
Beck Szabolcs
Beck Szabolcs
Lencse Sándor
Lencse Sándor
Deák Zoltán
Deák Zoltán
Harsányi Roland
Harsányi Roland
Hornyák Lajos
Hornyák Lajos
Aradi László
Aradi László
Szerencse Mónika
Szerencse Mónika
Majer Balázs
Majer Balázs
Csík Annamária
Csík Annamária
Jónás Patrik
Jónás Patrik
Turák Merse
Turák Merse
Bodor László
Bodor László
Kardos Attila
Kardos Attila
Ungi Lajos
Ungi Lajos
Beck István
Beck István
Bogdán Roland
Bogdán Roland
Bakonyi Dániel
Bakonyi Dániel
Palkó Emese
Palkó Emese
Nagy Levente
Nagy Levente
Bodor Bettina
Bodor Bettina
Marton Márk
Marton Márk
Ferenczi Benjamin
Ferenczi Benjamin
Gyürky Tibor
Gyürky Tibor
Szabó Marcell
Szabó Marcell
Wendler Zsuzsanna
Wendler Zsuzsanna
Katona Géza
Katona Géza
Mislai Bence
Mislai Bence
Rieder Martin
Rieder Martin
Csom Ruben
Csom Ruben
Járinka Dániel
Járinka Dániel
Nagy Adrienn
Nagy Adrienn
Szénási Mihály
Szénási Mihály
Farkas Nándor
Farkas Nándor
Palkó Bence
Palkó Bence
Wendler Mónika
Wendler Mónika
Home Hírek Hírek Diák és serdülő területi CSB

Diák és serdülő területi CSB

BIRKÓZÁS

Északnyugat-magyarországi területi kötöttfogású csapatbajnokság
Tatabánya, 2017.június 3
.


Diák korosztály (5 csapat):
1. Dorogi NC
2. Tatabányai SC
3. Esztergomi BSE

Serdülő korosztály (4 csapat):
1. Dorogi NC
2. Tatabányai SC
3. Esztergomi BSE

Edző: Turák Pál, Katona Géza, Ungi Lajos

 
Támogatóink:
Köszönet érte!
birkozas-tatabanya.eu PageRank pagerank